VÍKENDOVÉ ZÁPASY - SOBOTA A NEDĚLE STARŠÍ ŽÁCI

VIDEO

Sestava:

Pršo - Shick,Honzík,Puťa,Ady,Dvořka,Dave,Andrea,Kiki,Dobík,Fiala

po nemoci naskočil Honzík, Shick s bolestmi.

Ne jaro nejen že odešli někteří klíčoví hráči, ale i nemoce se nevyhýbaly. Šli jsme do soupeře směle po povedeném minulém utkání, krásnou akcí vedení 1:0, měli více ze hry. Ale sportovně uznám, že soupeř hrál jednoduchou hru, která platila. Před koncem půle měl 2 vydařené gólové momenty.

V druhé půli jsme přidali, ale Fiala dostal do ruky - už nedohrál,zlomenina. Andrea stále po nemoci, odcházela noha, Shick doražená noha......no přesto z cca 3 samostatných nájezdů jsme nevytěžili nic. Zato bohužel do té chvíle dobrý Pršo pustil opět spíše 2 vlastńáky, 1 nepozornost, 1 skákal na čáře až se dokutálel.......zkusili jsme změnu gólmana, Ady už nic nepustil,na to, že chytal tak pře 2 roky, super. ale prohra i přes náš tlak už tam byla.

OLBRAMOVICE - TŠ 2:3 (0:2)

SESTAVA :

ADY-DVOŘKA,PRŠO,HONZÍK,PROFES,DAVE,ANDREA,DOBÍK,PUŤA

FOTO

VIDEO

Shick nenastoupil - zničená noha, Fiala - ruka. A tak s 1 na střídání jsme šli do toho. Byli jsme od začátku lepší, soupeře jsme převyšovali fotbalově. Ady podával spolehlivý výkon. 2 naše góly se zdály klidem k dohrání na vítězství, ...a to jsme mohli ještě tak 5 dalších dát.

Druhá půle hned v úvodu špatný doskok Prša a jel do nemocnice, a poté hned do Prahy na operaci. Takže bez střídání. Začali jsme zmatkovat soupeře jsme lehce pouštěli k bráně, ale Ady se činil. Předvedl velmi dobrý a místy vynikající výkon, tým podržel. Přesto soupeř srovnal.

Poté, ale jinak klidný průběh narušily dosti smutné věci, které se bohužel dějí. Začalo to již od stavu 2:1 pro Nás,. Množilo se pískání proti nám, fauly, které nebyly. Cca 5 min. před koncem upadli 2 protihráči na úrovni vápna...a světe div se penalta. Ale zasáhla spravedlnost, soupeř dal břevno. Poté jsme opět začali soupeře převyšovat a cca 3 min před koncem poi dvou zmařených gólovkách, kdy ani na 2x jsme nedali prakticky do prázdné brány, jsme to tam dali.

Co nás to stálo? Pršo nemocnice, Andrea s bídou odkulhala,zavařený Dvořka,Poustky, Honzík po nemoci mi to asi neodpustí...

Všem velké díky, byl to příklad pro mladší žáky, nasazení a bojovností.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky