VÍKENDOVÁ UTKÁNÍ - SOBOTA 26.5.ST+ML.Ž.

29.05.2018

MLADŠÍ ŽÁCI  - NEVEKLOV - TŠ       4:1 (2:0)         GÓLY:ZAJCEV

SESTAVA: BÁBA-TOM,POUSTKY,MEGI,KOVÁČIK,DOBÍK,ZAJCEV,KAHY - MÁRA odstoupil 1.pol

Krásný začátek jara,spanilá jízda skončila. A to rázně.Odchody 2 hráčů jinam, 2x zlomenina, 2x nemoce. To nedá žádný tým. Jedna rezerva  a jeden nováček v sestavě. No bohužel to zacloumalo i dalšími hráči, objevilo se trucování, nechuť hrát s nezkušenými …...není to dobrý závěr.

Samotná hra? - chválím ty co zůstali a bojovali, každý z těchto hráčů jel na hranici svých možností, bojovali, bojovali bez střídání s nováčky, nestačilo. Děkuji zkušeným Zajcev,Poustky,Bába,Dobík,Tom za trpělivost. není lehké takto prohrát.!!!

Pojďme to ještě dojet poslední zápas ve skupině s Divišovem, pojdmě navázát na první zápasy jara!!!


STARŠÍ ŽÁCI - ONDŘEJOV - TŠ 5:0 (2:0)

SESTAVA - PRŠO - PUŤA,DVOŘKA "K",SHICK,PROFES,DOBÍK,BÁBA,ANDREA,KIKI,FIALA

Tak jako mě příliš nepotěšila situace v mladších, ve starších mě přístup a bojovnost hráčů nadchla.!!!! Každý dostává gólový příděl od tohoto soupeře, mi jsme nehráli špatnou partii.

Jo zasmál jsme se (škodolibě!!!) - nepřijel Honzík,Dave nachlazení Přijeli "vozíčkáři" Pršo-z Týnce naražené koleno, Dobík z mladších natažený sval, Andrea-po těžší nemoci nohy s bolestmi do plné zátěže, Kiki s bolestmi, Poustky zavařený z ranního zápasu mladších po celém zápase. ….takto jsme šli na soupeře, ale šli.

Kdo ví jak by vypadal výsledek kdyby jsme dali cca 4 samostazné nájezdy na gólmana - Dvořka, Schick. Ale obrana bez větších výkyvů a chyb šlapala na  1..... včetně výborně chytajícího Prša. Udivil Bába svou aktivní hrou nahoru dolů...no další stabilní hráč sestavy. Chytil se Fiala.

Smekám, maximální spokojenost, Děkuji všem za předvedený výkon, byl jsem udiven co vydržíte !!!