Víkendová utkání - Mladší a Starší žáci 18.a20.5.

Sedlec Prčice - Trhový Štěpánov 2:1 (1:1)

Góly: Zajcev

Sestava:

Bába-Profes,Zajcev,Bandas,Tom,Pepa,Kahy,Mára,Fanty,Dobík

Asi Náš jarní nejlepší zápas. Ve vypůjčených dresech jsme soupeře nepouštěli do zakončení, udávali tempo. Proč tedy prohra? Vedli jsme 1:0, a byli skutečně lepší. Tempo a hra se přelévala nahoru - dolů. Zajcev - Profes spolupráce 1:0. Dobík výborně řídil obranu. Bába bez větších chyb v bráně. Nedali jsme mnoho šancí, ale i Bába zlikvidoval šance soupeře. Nejdou nám druhé poločasy jako Spartě.

Jaké jsme dostali góly? První z rohu v posledních sekundách prvního poločasu. Nikdo neví jak tam míč zaplul, Ale v těchto kategoriích stačí natočená brána apod. Duhý jsme dostali skoro z poloviny, jediná nepozornost gólmana a odskočení míče.

STARŠÍ ŽÁCI - NEDĚLNÍ DOPOLEDNE

Týnec n. S. - Trhový Štěpánov 8:3 (2:0)

Góly: 1x vl., Dvořka, Schick

Sestava: Prso - Schick,Honzík,Profes,Dvořka,Dobík,Puťa,Andrea,Fiala,Ge.

Přijeli jsme v rozebrané sestavě jako vždy proti přednímu týmu tabulky. Utkání neustále narušoval pes bez košíku a obojku - pro někoho zpestření, ale nemilá záležitost.

Soupeř se prezentoval vyrovnanými urostlými kluky s dobře chytajícím gólmanem.

Líbí se mi, že neskládáme zbraně, posloucháme taktiku, pokyny. To se určitě vyplatilo. Soupeř, přestože byl nebezpečný byl spíše vyrovnaným soupeřem. Naopak Dvořka měl v první půli cca 4 samostatné nájezdy, které ale gólman hostí zlikvidoval. 2 góly byly dosti ušmudlané, ale tento zápas Náš gólman zachytal zatím nejlépe ze všech, a zejména v druhé půli tým hodně podržel.

Zdál se jasný zápas, soupeř hrál v klidu. Pak se začali dít věci. Již jako po několikáté krásné rozehrání našich, Schick pěkná nahrávka před bránu, a před dorážejícím Dvořkou stačil ve snaze o záchranu doklepnout hráč Týnce. 1:4 a cca 10 min před koncem. Cca po dalších 3minutách opět parádní akce našich, a Dvořka 2:4. Začali se množit naše nájezdy, tlak na bránu, a byli jsme stále lepší. Soupeř bušil na poplach, ale Schick 3:4 !!!

Poté přišel zlomový moment utkání, 5 min před koncem nabíhající hráč soupeře tvrdě atakoval brankáře, který zůstal ležet. Nemohl to rozchodit, rozhodčí hlásil výměnu. Ale 5 min před koncem? Nikdo nerozchytaný, to bylo odkrytí brány, zářez......Prso zůstal, a nám se navalily další 4 góly.....