3.2.18 TURNAJ SÁZAVA r.03(d.02) 4.místo

04.02.2018

Videa:

https://youtu.be/x1OYA7IJ0vo

https://youtu.be/JP6BC9ip7rg

https://youtu.be/y0OyJ_1RjTA

Foto:

https://jendapoustky.rajce.idnes.cz/180203_sazava_turnaj_stz/#IMG_20180203_095444.jpg

Sestava:   PRSO "G" - ŠIMON "C" - PATRIK - DAVE - GEORGE- POUSTKY -  TOM PIST. 

POŘADÍ NA TURNAJI :                                                                                                             1.ÚJEZD 2.SÁZAVA 3.KUNICE 4.TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV                                                     5.STRUHAŘOV 6.OSTŘEDEK 7.SUCHDOL 8.KOSTELEC

Dobojován další turnaj. Co k němu říci. Když jsem viděl jaký mi přijel lazaret a kolik hráčů přijelo, chtěl jsem zdrhnout. Už jsem dlouho nezažil takovou účast. Ale na závěr turnaje jsem se nosil, a byl hrdý jaké máme v týmu bojovníky! Všem děkuji a smekám. Takto oslabení ....a 4.místo. Další úspěch. Je třeba dodat, že náš tým byl poskládán od r.06,05 a 04. Je třeba dodat, že odešel gólman Messi, a nahradil ho nezaběhnutý Prso,je třeba dodat, že i přes úraz na ruce přijel George, je třeba dodat, že Páťa hrál od druhého zápasu s naraženými zády, je třeba dodat že  Dave hrál po delší pauze a naraženým kolenem.....a dál asi stačí.

K turnaji: Hrálo se stejným systémem jako nedávný turnaj v Praze,2skupiny, poté čtvrtfinále, semifinále, finále. V Sázavských turnajích jsou prakticky domácími hráči Sázava a Ostředek, při jejichž zápasech je bouřlivá atmosféra. Celý turnaj jsme hráli velmi takticky, ale potřebovali jsme oživení v útoku, kde jsme postrádali některé opory, a "lazaři" odvedli maximum. Proto celkové čtvrté místo je úspěchem. Partii jsme měli moc dobře rozehranou. A i semifinále proti Sázavě nebýt hrubek v úvodu, věřím, že patřilo nám. Semifinále pro nás bylo herně stopkou. Nešťastné úvodní góly do Naší sítě, smolné akce v zakončování, i přesto že jsme více jak polovinu utkání byli lepším týmem nám nevyšlo. Týmy Kunic a Újezdu přivezly sehrané a fyzicky nejzdatnější hráče, a v semifinále jsme s penaltovým rozstřelem zažili předčasné finále. Předčasný boj o bronz jsme právě se Sázavou sehráli my.

Skupina:

I.  Sázava 2.Újezd 3.Struhařov 4.Kostelec  

1.Kunice 2.Štěpánov 3.Ostředek 4.Suchdol

Suchdol - výhra 1:0 střelec George, krásný patičkový doklep.  Ujali jsme se v úvodu vedení, a klidnou hrou si pohlídali vítězství. Soupeře jsme k ničemu nepustili. Hráli jsme hodně jistě s přehledem.                                                                                                                                  Kunice - prohra 1:3 gól Patrik. Soupeř byl o hodně aktivnější než my, přesto byla hra dlouho vyrovnaná. Proti silnějším soupeřům se projevila nezkušenost gólmana, a malá aktivita útoku. Soupeř neustále střídal dvě až tři čtyřky. Za stavu 1:2 jsem nechal otevřít hru s rizikem, a dostali jsme třetí gól. Přesto po špatném začátku jsme hru postupně herně srovnali, a v závěru byli lepším týmem.                                                                                                                         Ostředek - výhra 2:0 Góly Patrik, Šimon. Tento zápas jsme zvládli dle mého nejlépe. Soupeře jsme k ničemu nepustili, byli jsme mnohem aktivnější, a mohli jsme vyhrát výrazněji, v šancích byl 2x Poustky,Dave, Patrik mohl ještě něco přidat. 

Čtvrtfinále: Struhařov 1:1 pk. výhra 8:7

Druhé místo ve skupině nám pro čtvrtfinále postavilo Struhařov. Hned v úvodu po krásné narážečce, ještě hezčí bombový gól Patrika. Soupeře jsme jasně převyšovali hrou. To jsme ještě netušili, jaké drama s nervy se na Nás chystá. Přestože jsme byli jasně lepším týmem jak jsme zmínil, dali jsme si "vlastňáka" odrazem od gólmana na vyrovnání. To nás stálo ohromné nervy v podobě pokutových kopů. Do brány kluci poslali Patrika. A šli jsme na to.První série dopadla remízou, kdy oba týmy zavhaly 2x s proměňováním. Kopy musel kopat vždy jiný hráč, a tak jsme šli na náhlou smrt s "nováčky" v těchto situacích, Nervy začali pokutovým kopem Poustkyho, který musel dát = jinak prohra.Přiznám se, že jsem v náš úspěch nevěřil. Poustky dal hodně suveréně ! Ta samá situace a Tom Pist., náš nejmladší hráč r.06...ne už jsem odcházel, a Tom dal! Pak Páťa chytil,....a Šimon načínal druhé kopy suveréním proměněním. Bomba jsme v semifinále! V tu chvili si myslím, že jsme do turnaje dali vše, co jsme mohli nebo měli dát.

Semifinále: Sázava 1:2

Sázava se zdála horký favorit na vítězství, ale Naši hodně překvapili. Slabší chvíli v úvodu si vybral gólman, prohrávali jsme 2:0, ale pak přišel postupně náš aktivnější pressing, pohotový gól Patrika, a několik slibných pokusů a břevno. Ne, teď při nás všichni sv. nestáli. Dál šla Sázava. Gól Patrik


Boj o třetí místo  Kunice 0:5

Zápas byl zkrácen na 10 min.kvůli protaženému druhému utkání. Pro nás to stejně nehrálo roli, jelikož hned od prvních minut nejisté výkony zadáků rozhodly. Přestože jsme herně hráli rovnocennou partii, tak laciné góly nešly už ustát. Nejhorší výsledek v turnaji, ale přesto radost z povedené účasti.

HOŠI DĚKUJEM !!!


BODOVÁNÍ HRÁČŮ:

1- PATRIK

2 - ŠIMON

3-GEORGE,DAVE,POUSTKY,PRSO

4-TOM