počítadlo.abz.cz

STŽ-TJ Sokol Postupice z.s. / SOKOL CHOTÝŠANY - FK Trhový Štěpánov z.s. 0:4 (0:3)

16.10.2018

STŘELCI: 32. Dvořák Tomáš, 33. Neděla Šimon, 33. Neděla Šimon, 58. Dvořák Tomáš

...po vítězství burácel šatnou zasloužený vítězný pokřik

FOTO

VIDEO

Náš letošní nejlepší zápas. Všichni hráli zodpovědně, perfektně. Profesorsky. Bylo znát, že se konečně známe, táhneme za jeden provaz. Měli jsme po celou první polovinu mírnou převahu. 30.min vše zlomila, naši svou důsledností dali v rozpětí několika mál minut 3 góly. Nejprve Dvořka, poté Shick. ...a do třetice po hezké střele opět Shick! Druhou půli začal soupeř ve velkém stylu tlačil se před naši bránu, ale konečně jsme předvedli souhru a týmovost. Výborný výkon podal opět Ady, a každý opravdu zahrál na svém místě skvěle včetně nejmladších. Poustky skvěle servíroval a každý člen obrany rovněž zaslouží absolutorium. A tak uspěli tradiční střelci.

V sobotu nás čeká přátelák, poté poslední podzimní zápas s Minervou.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky