STŽ - VÝSLEDEK PODZIMU 2018

01.11.2018

TABULKY (zápasy dohrává Kondrac,Teplýšovice,Minerva,Ratměřice ,ale pořadí 1-4 se už nezmění )


SKUPINA B

1. TJ Sokol Pravonín / TJ Sokol Kondrac z.s. 7 7 0 0 47:3 21 0 0                                                     2. Fotbalový klub Soběhrdy, z. s. 8 6 1 1 34:12 19 0 0                                                                     3. FC Křivsoudov, z.s. / TJ Sokol Čechtice, spolek 8 6 0 2 42:11 18 0 0                                       4. FK Trhový Štěpánov z.s. 8 5 0 3 24:18 15 0 0

5. TJ Sokol Postupice z.s. / SOKOL CHOTÝŠANY 7 3 1 3 28:19 10 0 0
6. TJ Sokol Teplýšovice z.s. 7 2 0 5 15:41 6 0 0
7. TJ Svoboda Ratměřice, z.s. / TJ Sokol Jankov 5 1 0 4 7:23 3 0 0
8. MINERVA FF o. s. 7 1 0 6 10:47 3 0 0
9. TJ Sokol Tichonice, z.s. 7 0 0 7 5:38 0 0 0 


Naši střelci:

1. Tomáš Dvořák FK Trhový Štěpánov z.s. 15 0 0
2. Pavel Lebeda FC Křivsoudov, z.s. 14 0 0
3. Daniel Filip TJ Sokol Teplýšovice z.s. 12 0 0
4. Matěj Václavík TJ Sokol Postupice z.s. 11 0 0
5. Josef Maceška TJ Sokol Pravonín 10 0 0
6. Vojtěch Šindelář FC Křivsoudov, z.s. 9 0 0
7. Luboš Kuchta Fotbalový klub Soběhrdy, z. s. 8 0 0
8. Martin Juránek Fotbalový klub Soběhrdy, z. s. 8 0 0
9.-12. Adam Dufek FC Křivsoudov, z.s. 7 0 0
9.-12. Šimon Neděla FK Trhový Štěpánov z.s. 7 0 0
11. David Votýpka TJ Sokol Pravonín 7 0 0
12. Daniel Pohorský TJ Sokol Pravonín 7 0 0
26.-38. Luděk Laskoš FK Trhový Štěpánov z.s. 2 0 0
39.-63. Jan Poustka FK Trhový Štěpánov z.s. 1 0 0

SKUPINA A

1.Tělovýchovná jednota Sokol Ondřejov / SK Chocerady  770082:       7 21 0 0                           2.SK Bystřice, z.s.  760147: 7 18 0 0                                                                                                   3.Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s.  750261: 7 15 0 0                                         4.TJ Sokol Struhařov  730417:2   7 9 0 0  

5.Sokol Maršovice z. s.730417:51900                                                                                     6.Tělocvičná jednota Sokol Krhanice720513:43600                                                                          7.TJ Sokol Senohraby71065:48300                                                                                                 8.SK Pyšely / Tělovýchovná jednota Sokol Nespeky, z.s.710616:69300

STŘELCI A SK.

1. Vojtěch Haiš Tělovýchovná jednota Sokol Ondřejov 26 0 0                                                         2. Jiří Sárközi Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s. 25 0 0

3. Richard Červenka Tělovýchovná jednota Sokol Ondřejov 18 0 0
4. Anna Slavíková SK Bystřice, z.s. 11 0 0
5. Vojtěch Suk SK Bystřice, z.s. 11 0 0
6. Tomáš Ctibor Sokol Maršovice z. s. 10 0 0