počítadlo.abz.cz

STŽ / TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV - BYSTŘICE 3:2 (2:1)

14.04.2018

FOTO

Po prohře v Křivsoudově snad nikdo nečekal zázraky, ikdyž jsme tam měli více gólovek, více šancí. Za krásného dne jsme tedy rozjížděli nový tým, tým s využitím ještě více mladších žáků.Opět děkuji naší krásné Kiki, že dorazila, byť nachlazená.

Sestava:

Pršo - Dave,Honzík "K",Puťa,Kiki,Dvořka,Profes,Shick,Dobík,Pepíno,Fiala

Jak jsem uvedl nedělali jsme si iluze, jeden z předních týmů podzimní tabulky si přijel pro výhru, ale utkání začalo šokem už ne začátku cca v 6-té minutě po chybě soupeře Shick 1:0. Dlouho jsme vedli, ale to by nebyl stále výkyvový  Pršo aby nepustil lehkou střelu 1:1. Naštestí  soupeř stačil korigovat vlastńákem na 2:1 pro Nás. Je však třeba říci, že ve hře jsme příliš chyb netvořili, hráli jsme svou poklidnou profesorskou partii, a soupeř měl co dělat ubránit naše gólové výpady. Škoda, že se stále nechytil gólově Dvořka, kterému zazvonila tyč, opět měl cca 2 sólíčka. Konečně naopak hrál dobře vyspěle Shick, zahrál slušně konečně Fiala. Honzík hrál do roztrhání nahoru dolů. Ale ostatní zahráli jak jsem řekl moc dobře, zkušeně, bez větších výkyvů a tak smekám. !!!

V první půli jsme se tlačili více do zakončení jak jsem uváděl, ale i v druhé půli byl obraz stejný, Honzík zvýšil na 3:1, a v pohodě jsme dohrávali, s přehledem, měli několik dalších slibných šanci. Když se zdálo naprosto rozhodnuto, cca 2min. před koncem špatný, nejistý výběh Prša a snížení holčinou soupeře na 3:2.

Padaly by 1 a 2 za výkony, snahu, makalo se. Díky za hezký zápas, zrodilo se velké překvapení!

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky