počítadlo.abz.cz

STŽ-Sobota 29. 9. 2018 13:00 Fotbalový klub Soběhrdy, z. s. - FK Trhový Štěpánov z.s. 3:1 (0:1)

30.09.2018

STŘELCI: 33. Dvořák Tomáš (vl.), 56. Mikulanda Jan, 69. Vašák Pavel - 33. Neděla Šimon (pen.)

FOTO

Smolný boj, hodně smolný nás bude mrzet. První půle jsme převažovali byli jsme o gól lepší, neproměnili několik šancí. Po zákroku na Dvořku dal bezchybně Shick penaltu, a do kabin jsme mohli ještě veseleji.

V druhé půli byla zlomová cca 56 min., kdy jsme si po zahrání rohu soupeře srazili vlastní gól, a soupeřovi narostla křídla. Přestože se výrazně zlepšil Náš gólman a zabránil několika akcím Soběhrd, bohužel jsme přestali úplně hrát, nedodržovali domluvené rozestavění, a to nás poslalo do kolen. Hodně špatně byl také sklon hřiště. Místo alespoň vyrovnání těsně před koncem padlo rozhodnutí na 3:1.

Pořád této tvořící se partě chybí to hlavní.....

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky