STŽ 28. 10.17 SO Čechtice / Lukavec - Trhový Štěpánov 0:3 (0:1)

28.10.2017

Dnešním vítězstvím jsme si zajistili Jarní finálovou skupinu. Byla by velká škoda s tímto týmem se plácat v dolních patrech.

Zápas pro Nás nebyl lehký. Hrálo se sice převážnou část na půli soupeže, a obléhali jsme bránu soupeře, ale počasí bylo velmi špatné. To dle mého ovlivnilo celý výsledek.Psa by nevyhnal... jak se říká. Foukal ostrý vítr, popoháněl míč,byla zima.A to nemkuvě o blátivém hřišti v žalostném stavu. Bylo na většině znát, že to není optimální pohodový den.

Šancí opět moc a moc, spojnice brány Honzík, tyč tam padla(Prso), několi pokusů, které gólman jen tak-tak vyškrábnul - Tom,George,Ady,Poustky.Zajcev.

Zápas v první půli byl za stálého obléhání brány Čechtic. Dostávali jsme se do těsné blízkosti před gólmana, ale ne,a ne to tam spadnout. Zadáci dnes neměli nej den, a tak jsme zaostávali za naší pěknou nátlakovou hrou. Ady to vzal do svých nohou před koncem první půle, a přehlednou krásnou střelou dal gól k tyči.Soupeř mohl ojedinělým útokem trestat také.Obránci nepokryli soupeře, a ten v poklidu vyslal jedovku na Messiho, který opravdu hodně bravurně střelu kry,a vytlačil robinzonádou na rohl!!!

Druhá polovina začala lépe, všichni si dali říci, a sklidnili hru. Z tlaku padly hned dva góly, nejprve po krásné akci George zakončil Prso. A poté opět Ady přehlednou střelou ukončil gólové trápení.

Další stav zápasu ovlivnila častá rotace hráčů na různých postech. Všichni dostali příležitost si zahrát, a i nadále jsme udrželi hru s hodně šancemi. Bohužel bez gólového efektu.

Koho dnes chválit - Ady, střelec jak má být, George, dnes nejaktivnější, rozjel hodně parádních akcí, hrál s velkou chutí, Messi, mrznul, ale okamžitě se dokázal zorientovat při nebezpečných akcích soupeře,Fífa, překvapil pohotovostí a přehledem, Andrea a Tom opět povedené výkony. 

Takže jsme tam,díky za parádní podzim!!!