počítadlo.abz.cz

Sobota 21. 10. Trhový Štěpánov / Zruč - Teplýšovice 1:3 (1:0)

22.10.2017

Po nešťastném vyřazení Messiho ze sestavy jsme nemohli čekat zázraky. A to nemluvě, jen o dvou hráčích na střídání. Paráda, že dorazil Jonáš, kterého jsme určili společně s klukama do brány.

Od začátku jsem trnul za kluky, soupeř přijel s urostlými kluky, kteří velmi dobře zvládali hru. Ikdyž všem našim hráčům věřím, čekal jsem, že budeme snadným soustem soupeře.

Opak byl pravdou. Kluci dokázali, že se v posledních zápasech ohromě zvedli, všichni na sobě herně zapracovali. Malinko jsme přeskládali tým, a vyplatilo se! Dnes i u mladších žáků můžeme hledat spolehlivé hráče, kteří vědí kde, a co hrát. Být kompletní? - jsem přesvědčen,že VYHRAJEME!

Obrana skvěle pokrývala nejzdatnější hráče soupeře. Sám vedoucí Teplýšovic vyseknul klukům poklonu. George konečně plní roli kapitána na 100%. Vzal na sebe odpovědnost, odtahal téměř celý zápas, a rozvlnil jako první síť soupeře.

Výborně hrál Marek,Filip, slušně Bába,Poustky,Dobík. I Jonáš na svůj věk je skvělý.Strašně se zvednul Adam.

Po půli -  1:0 - pro Nás asi nikdo nečekal. Druhá půle byla naprosto vyrovnaná. Co rozhodlo? Zkušenost. Gólman byl na jednu střelu krátký, vymetla přesně šibenici, a další chybné postavení gólmana při třetím gólu rozhodlo. Ale fotbal se učíme za chodu.

Je jen velkou škodou, že jsme nezačali o krůček dříve, protože ta hra je hodně dobrá!!!