počítadlo.abz.cz

Sobota 21. 10.17 STŽ - Trhový Štěpánov - Poříčí nad Sázavou 3:3 (1:0)

22.10.2017

Utkání pro Nás začalo velmi dobře.Celý první poločas jsme měli pod kontrolou a byli o gól lepším mužstvem. Šlapali jsme jako hodinky ,a překrásné akci tentokráte jedním z nejlepších na hřišti Tomem D. zakončil Prso na 1:0, a to nemluvě o dalších 3-4 akcích, kdy jsme šli sami na bránu, hlavičce Adyho do břevna a orazítkované tyči Patrikem, Andrea velké nedotažené gólově sólo.....jenže.

Pak přišel zlomový druhý poločas. Zlomový z několika důvodů.

Nejprve přišla v polovině velká chyba,a nedorozumění v obraně. Neumíme si křiknout, neumíme určit priority. Srovnáno 1:1. Horší věc přišla jen chvilku poté,a to hrubý faul soupeře na našeho gólamana Messiho(Jasná červená).Koňar do boku,a jeho okamžité vyřazení ze hry.!!! Messi DRŽÍME PALCE, A MOC DOUFÁME, ŽE BUDEŠ OK !!! DRŽ SE!!!

To byla pro Nás rána, a velký zlom v utkání. Sice naskočil univerzál Prso,  ale než se aklimatizoval, bylo po chybném vyběhnutí z brány 1:2.

Sporná penalta, ale spravedlivě nařízená, jelikož jsme soupeře rozmazlovali dalšími neodpískanými hrubými fauly. V pohodě lahůdka pro Honzíka na 2:2.Poté opět z Naší strany hrubice, vyběhnutí zbytečně všech bránících k jednomu hráči, a soupeř až příliš snadno do prázdné brány na 2:3. Jsem moc rád, že kluci poslouchají beze zbytku pokyny, Honzík si krásně naběhnul, a srovnal na 3:3. Ano mohli ještě v závěru soupeře dorazit George dvě krásné střely, a vzávěru hrubý faul soupeře. To mohlo rozhodnout.

Koho dnes vyzdvihnout. Andrea skvělý první poločas, Kiki druhý poločas.Hodnocení jedna dostal dneska Tom, vynikající hra. Vynikající byl opět Honzík, a standartně dobře zahrál Patrik.

Byli jsme lepším týmem!!! Opět Díky za předvedenou hru, byl to velmi hrubý soupeř. V zápase byly emoce i od soupeřových diváků. A je to opravdu velice, velice těžké řídit. Doufejme, že příští týden dotáhneme Náš postup vítězstvím, které potřebujeme.