počítadlo.abz.cz

Renovace kabin - Zápasy STŽ + MLŽ doma

29.04.2018

Historicky poslední utkání na hřišti Trhového Štěpánova sehráli dnes v obrovském vedru nejprve mladší a později straší žáci. Jakoby symbolizovali oba týmy bourání starých kabin, oba týmy bourali i vyhrané zápasy.

Snad nebudeme příště dodržovat tyto symboly. V příloze je i historické FOTO s kopáči proti Kbelům, kde měl kořeny i Náš Schick.

FOTO

MLŽ - TS-PECERADY 5:5 (4:1)

Góly: Zajcev 4, Profes 1

Takto zahozený zápas jsme ještě nepředvedli. Nejprve z drtivého vedení 5:1. Zajcev-Profes úřadovali v prvním poločase, z toho Profes nedal 3 sóla, skórovat mohli ale i Bába nebo Mára. Jasný zápas se otočil ke konci druhé půle, kdy Naši za velkého vedra ztratili rytmus, dohodnutá pravidla, začali si vyčítat chyby, a šlo to od 1 k 5. Celá obrana odpadla, Tom v bráně nepokrýval základní míče, Mára úplně odpadnul. To byly příčiny kolapsu během cca 10 min ke konci druhé půle. Herně jsme se dnes nepředvedli, a to se rozšířila marodka o Filipa, nepřijel Pepča Kahy, Kováčik.

STŽ - TS-MEZNO 2:3 ( 1:1)

Góly: Dvořka, Honzík

Starší zopakovali mladší, ale o to více bolestné prohrou. Do utkání zasáhlo 5 mladších žáků, z toho 1  r.2006. Hru ale musím velmi pochválit, dokonce bych řekl skoro z našich jarních nejpovedenějších výkonů na hřišti. Byl vidět kolektiv, nahrávky, obrana hrála velmi dobře, i útok byl mnohem sehranější, v tom překvapil hodně Dvořka se Schickem.

Přestože dle mého jsme byli lepším týmem, rozhodla opět nezkušenost Našeho gólmana, který pustil bohužel neuvěřitelné góly. A tak ze stavu 2:1 pro Nás , cca ať nežeru 5 min. do konce 2:3!!! Pech, pech,pech.......

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky