počítadlo.abz.cz

Přáteláky s Kondrací ST/M/Ž

28.03.2018
           Kondrac přivezla 2 týmy mladších a starších žáků. My máme neustále vysoké absence. Dva hráči přestoupili do jiných týmů, vyšších soutěží. Ikdyž by se zdálo, že nakročíme do jara s velkou chutí, budujeme týmy opět od začátku. Výhoda je jen, že je na čem stavět.

Mladší žáci jsou hodně tvrdý oříšek, tým který se slušně sehrál, a o vlásek mu unikla v těžké skupině postupová účast do finále, opustili 2 zmiňovaní hráči, tahouni, kteří pravidelně nastupovali i za starší žáky gólman Pavel Hošek a Martin Kulhavý, středový hráč. Ještě jednou jim přejeme v nové cestě úspěch. Další problém je ale v docházce mladších. Ano máme velmi, velmi dobré nadějné fotbalisty, ale vůbec nechodí - Pepa Dušek, Filip Novotný, talenti, které jsem viděl tak 2x za zimu. Pravidelně chodili snad jenom Mára, Tom P., Dobík,...ojediněle Bába,Peťa Č. Kdo tomu trochu rozumí, uzná, že probudit se na jaře a naskočit do soutěží, byť to děláme hodně při zemi, nelze vyhrávat, hrát pěknou hru. S tím tedy rodiče určitě musejí počítat. Je to velká velká škoda, a velký posun ve hře nejde udělat.

Hrály se 3 třetiny po 20 min., nebyl hráč na střídání, Poustky nastoupil navíc za starší žáky, kde jsem chtěl prostřídat dobré fotbalisty Máru a Dobíka, ale nevyšlo to.

První 20-ti minutovka nás Kondrac jasně přehrávala, tlačila, obrana nestíhala rychlostí, gólman Tom, ale vcelku chytal dobře. Nehrál dobře ale ani nesehraný útok. Myslím, že jsme dostali 1 nebo 2 góly. Druhá 20-ti minutovka se projevila převaha Kondrace gólově, dali cca 4 góly, my propadli úplně všichni. Do třetí části jsme od základu zahýbali sestavou, do brány přešel Bába, Dobík se posunul dopředu, Peťa zpět.Zlepšení Davida. No a obrázek úplně jiný, soupeř nestíhal,dokázali jsme ho přečíslit a projevit gólově cca 4 :1. Výrazná změna, velké zlepšení. Ale je to budování od začátku....no snad nastřílíme jako David HEJNÝ, kterému tímto gratulujeme k mistrovi ČR ve střelbě v osobním rekordu přes 300 bodů.!!!

Starší žáci - naše chlouba podzimu, nabouraná, ale přeci jen zdravé jádro zůstává.Je to úplně jiná práce. Opravdu byť v jiném složení parádní (hra. 2x35min).Děkuji, hráčům, že poslouchají pokyny, hrají opravdu jak z partesu. Obrázek hry vypadal vyrovnaně, pěkné utkání, a soupeř z naší finálové skupiny měl také několik slibných šancí, kterým i několikráte pomohl trochu nejistý, ale určitě ne špatně chytající Prso, gólman bez větších zkušeností. Do jara nemáme velké ambice, spíše hrát vyrovnané zápasy, a tento přátelák ukazoval, že bychom mohli každého potrápit.Výhra 1:0 (Dvořka)mohla být daleko větší. Poustky asi 2 gólovky, Šíma to samé, nedařilo se střelecky Honzíkovi ani Puťovi. Za to hra šlapala jak hodinky.Chválím paráda. Za výkony by určitě padaly 1a 2.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky