počítadlo.abz.cz

STŽ Postupice-Trhový Štěpánov 6:2 (2:0)

22.04.2018

Výsledek vypadá hrozivě, ale čelíme více problémům. Nemáme kompletní tým, a nejhorší je, že musíme hýbat složením, sestavou. Došlo i ke zranění Dava, doufám, že se oklepe. V bráně nastoupil nově Bába. První půli jsme prohráli 2:0 po prvním soupeřově pěkném dorazu, druhý gól byl velký šmudlák. Nicméně jsme měli dosti šancí aby polovina byla naše. Zejmen Honzík měl nadějné hlavičky, které gólmanka stěží vytáhla.

V druhé půli se schylovalo k obratu. Nejprve jsme za stálého tlaku a atakování brány soupeře nedali několik šancí, až Dvořka pěkně umístil. Bohužel došlo ke zranění Dava, naskočil Poustky, vzadu srdnatě válel Pepíno.  Poté trval Náš tlak a soupeř neustále fauloval, a zrodila se penalta. Bohužel se nepodařilo proměnit.

Pak padly po sobě dva nešťastné góly do naší brány, a my se sesypali.Stačili jsme jen korigovat druhým gólem.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky