počítadlo.abz.cz

DOVRŠENÍ ZLATÉHO HATTRICKU OSTREDECKÝ POHÁR 9.ROČNÍK - 1.MÍSTO, 1.RAKKY STŘELEC

22.06.2019

Zakončili jsme krásnou spanilou jízdu tohoto bezvadného mančaftu PRVNÍM MÍSTEM !!!

Těžko se bude dávat dohromady takováto parta. Bezvadné,bezvadné,skvělé. Třetí letošní turnajové prvrenství, Raky nejlepší střelec turnaje.

Jak to vidí trenér.

Sázava B 0:1 - První zápas jako vždy průšvih, nerozehraní, čekání na gólmana, druhá minuta gól, poté velký tlak na bránu soupeře, hra na jeho půli,ale nemohoucnost střelců ...jeden z těch slabších soupeřů. Nebyl nám však uznám regulérní gól pro ofsajd?(Rakky nahrával z rohové čáry před bránu)....

Maršovice 2:1 - Maršovice každého přehrávali, my byli o chloupek lepší,ale inkasovali jsme. cca 7min před koncem, jsem opravdu viděl náš konec....ZLOM V CELÉM TURNAJI...Rakyho zázračná střela 1:1, krásná z velkého úhle. Poté náš tlak a vynikajíci Luďa na 2:1.

Struhařov 4:1 - Byli jsme prostě lepší.Už nás nikdo nemohl zastavit, krásná souhra, paráda, paráda, ani kluci z Ondřejova soupeři nepomohli, ale patřili k silnějším týmům

Sázava A 12:0 - Cíl byl jasný - Maršovice vedli o vítězství, sice s námi prohráli, ale pravidlo bylo při shodě bodů - vítěz je s nejvyšším počtem vstřelených branek.My potřebovali 8 .....to jsme naplnili za cca 6 min.poté jsme již střídali jak diví.....střelce doplnili Shick a Poustky. Ady nedal ještě penaltu,o samostatných nájezdech nemluvě.....déšť přerušil začátek zápasu.

Shrnutí - zvedli jsme další ZLATÝ POHÁR NAD HLAVY - viděl jsem spokojenost v tváři všech

DÍKY KLUCI JEŠTĚ JEDNOU!!!

Hodnocení hráčů:

Ady - gólman - jednoznačně na turnaji nejlepší!!!Co chytil bylo až neuvěřitelné,dokonce jak Dominik v hokeji rozklekem.Vychytal penaltový rozřel pro Rakyho....chtělo to spravedlnost byl NEJ!!!

Dvořka - střelecky méně než Raky, ale jinak platil za nej hráče.Obrana,útok,krásný gól z dálky,Díky Tome.