MLŽ / TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV - ZDISLAVICE 6:1 (2:1)

14.04.2018

VÍTĚZNÝ POKŘIK HRÁČŮ TS

FOTO

Po zdařilém utkání starších žáků jsme naskočili do utkání mladších. Opět pomohl kustod týmu Dvořka, opět paráda rozcvičení.

Sestava:

Tom-Profes,Dobík,Zajcev,Pepíno,Pepča-Kahy,Bandas,Filip,Bába,Mára,Kováčik D.                                    Góly: Profes 2, Zajcev 2, Mára, Filip

Je třeba dodat, že nejprve do první půle nenaskočil kapitán Mára, který odstoupil pro bolest zad již ze hry starších žáků(šel až na druhou půli), a do druhé půle nenastoupil pro změnu Bandas pro bolesti v kolenou (první půli hrál skvěle).Filip nastoupil po zdravtních potížích.

Teď ale nepomohlo příliš roztrénování gólmana, který nastoupil značně nejistý a hned v první minutě lovil míč ze sítě dalekonosnou střelou z půli hřiště jen sledoval bez jakéhokoliv zásahu jak míč zaplouvá do brány.

Vyjma útoku se první půle nedařila. Obrana hodně chybovala, nestíhala. Nové rozestavění  Bába-Filip - Pepíno - Dobík se ze začátku nerozbíhalo jak mělo. I Zajcev musel dostat za uši za začátek hry, ale poté se naše kladivo začalo rozbíhat naplno. Útok Zajcev - Profes srovnáno krásně 1:1. Poté opět Profes - Zajcev 2:1.

Do druhé půle naskočil Mára, odstoupil Bandas, a hlavně se všichni velmi, velmi srovnali. I gólman začal být dosti jistý. Obrana začala hrát velmi dobře dirigovaná Bábou. a kapitán Mára rozdávat s Dobíkem míče jak má, takže jsme začali opravdu válet. Opět Zajcev - Profes 3:1, Profes - Zajcev 4:1. Dobík - Mára 5:1. A dovršil to Filip na konečných 6:1.

A tak zněl opět zasloužený vítězný pokřik viz video.

Za druhou půli palec určitě nahoru = to byl ten tým, který chceme vidět!!!

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky