STŽ-KŘIVSOUDOV-ŠTĚPÁNOV 3:1 (0:0)

08.04.2018

První jarní zápas Finálové skupiny Okresu proti Nám postavil soupeře z Křivsoudova. Hrálo se férově bez emocí. My nastoupili v hodně pozměněné sestavě oproti podzimu. Na podzim tento soupeř neměl proti Nám šanci. 

**** Byl aktualizován odkaz na tabulku Starší žáci****

Sestava:

Pršo-Puťa,Honzík "K",Shick,Poustky,Dobík,Kiki,Dvořka,Dave,Fiala,

Zápas 1:3 (Dvořka)

Zápas v první půli byl poměrně vyrovnaný, soupeře jsme nepustili prakticky k zakončení. Za to my byli o 2 tutové šance lepší. Do obou se dostal Dvořka, a trestuhodně přestřelil. To Nás později moc mrzelo. Žel cca 10 min před koncem půle se nešťastně zranil Puťa, a my přišli o jednoho z tahounů, první půli prakticky nedohrál.

Do druhé půle jsme začali hýbat sestavou,..museli jsme , a soupeř toho hned využil ! Cca 10-ti minutovka rozhodla. Nejprve nejistý Prso s výkopy odkopnul na protihráče, a ten ani ne vydařenou střelou skóroval, bohužel ho špatně i pokryli naši zadáci. Za 2 minutky jsme se nestačili divit podruhé, když vcelku lehká střela zaplula do odkryté brány bez jakéhokoliv pokusu o zachycení. No a do třetice opět nahrávka soupeři před bránou zadáka, a ten se asi nestačil divit jak lehko se dá dát gól.No to už jsem si raději sednul, sami jsme se podtrhli, no a aby to nebylo málo tak k poraněnému Puťovi se přidala výborně hrající Kiki když dostala do obličeje, a tekla jí krev....už nedohrála....ale moc jí děkuji, že nás chodí podpořit, hrát,  a vynechala soutěže královny krásy.!

A tak na závěr se dozadu posunuli Poustky s Dobíkem, naši mladší žáci. Ne, nevedli si zle, ikdyž hodně hasil Honzík. Ale začali jsme jsme zle zatápět protivníkovi, a prakticky ho zatlačili na jeho polovinu. Ten občas zahrozil brejky. Bylo moc, moc nedotažených šancí Shick,Puťa, Dvořka, Honzík bouchali do soupeře dost marně, a když Dvořka na 3x nedal i po přejití brankáře do prázdné brány, kde zachraňoval hráč protivníka, nevěřil jsem už vůbec v obrat. Snad 5 x každý z útočníků před bránou soupeře mohl zakončit, ale nezakončil, Puťa břevno, až sólo Dvořky snížilo stav. Ale i další pokusy nevyšly....no DEN BLBEC- zápas...pryč a jedeme dál. Zamrzí, ale co.