Konečná tabulka - MLADŠÍ ŽÁCI - OKRES 2017/2018

17.06.2018

18.místo ( 21.týmů)     Střelci jaro:   Zajcev 5.-6.,   Profes 13.-17.,    Pepča K. 21.-24.

Co dodat na závěr sezóny.Ambice byly rozhodně vyšší, na podzim jsme nepostoupili o 1 bod, dokázali remizovat se Soběhrdy, které jsme i přehrávali a Ti byli nakonec na 2. místě.!!! Vedli jsme v Týnci. 

Přestože na jaře odešli 2 důležité opory pro naši hru, začali jsme skvěle.Dokonce jsem tým hodnotil daleko lépe než na podzim. Drtili jsme na koho jsme přišli.Střelecky neuvěřitelně válelo DUO ZAJCEV - PROFES (Petr Čermák + Jenda Poustka), podporovaní Márou a Bandasem (Dáda H.), skvěle válela obrana a další hráči - vytáhl se gólman Tom. Obrana Filip - Pepa - Dobík Bába - Pepča K. , prakticky neprostupná.!!!

Vše se rozsypalo jako domeček karet - zlomeniny Filip,Pepa,Bandas,nemoci Fanty,Pepča K....a KONEC . Hned zápas v Křečovicích - nebylo s kým hrát, hra o jednoho méně, navíc další těžké zranění,až ponižující věci....Nebyli hráči nebyla chuť. Byli dohady,trucy, vše přestalo fungovat. Velká škoda, tento tým opravdu válel a doválel...…

Myslím, že přesto se nám podařilo s Tomášem Nedělou dát klukům nový styl hry, umět se postavit na větším hřišti, umět využít svůj talent. Chystá se nová sezóna, většina má zaječí úmysly, ale je to jen a jen škoda. Chtělo by postavit na rozjetém......

Ze střelců se prosadili 2 zmiňovaní, ikdyž Profes 13.-17. místo jara po skvělém po začátku odpadnul, a Peťu 5,-6,místo jara, neměl ani kdo podpořit aby do dotáhnul ještě výše.

Přesto  veškeré statistiky dole.


1. Benešov B 10 10 0 0 83:19 30 0 0
2. Soběhrdy 10 7 2 1 35:27 23 0 0
3. Čechtice 10 6 1 3 33:14 19 0 0
4. Krhanice 10 5 1 4 22:39 16 0 0
5. Kondrac / Blaník Načeradec 10 5 0 5 62:35 15 0 0
6. Týnec nad Sázavou 10 4 1 5 27:23 13 0 0
7. Teplýšovice 9 4 0 5 21:27 12 0 0
8. Pravonín 10 3 2 5 25:37 11 0 0
9. Votice 10 3 1 6 27:42 10 0 0
10. Benešov A 9 1 2 6 23:60 5 0 0
11. Ratměřice / Jankov 10 1 0 9 16:51 3 0 0

12. Sedlec-Prčice 9 8 1 0 60:10 25 0 0

13. Senohraby 9 7 1 1 31:13 22 0 0
14. Pecerady 9 5 2 2 47:45 17 0 0
15. Křečovice 9 4 2 3 26:27 14 0 0
16. Dolní Kralovice / Křivsoudov 9 4 1 4 34:29 13 0 0
17. Poříčí nad Sázavou 9 4 0 5 23:24 12 0 0
18. Trhový Štěpánov 9 3 2 4 35:23 11 0 0
19. Neveklov / Bystřice 9 3 2 4 38:39 11 0 0
20. Zdislavice 9 1 1 7 16:31 4 0 0
21. Divišov 9 0 0 9 8:77 0 0 0 


JARNÍ STŘELCI SKUPINY B

1. Vojtěch Hruška TJ Jawa Pecerady, z.s. 20 0 0
2-3. Antonín Jukl TJ Jawa Pecerady, z.s. 18 0 0
2-3. Martin Špitalik TJ Vltavan Křečovice 18 0 0
4. Jakub Bulín Tělovýchovná jednota Sokol Neveklov, spolek 17 0 0
5-6. Petr Čermák FK Trhový Štěpánov z.s. 16 0 0
5-6. Jaroslav Budějský Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s. 16 0 0
7. Jan Zíka TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s. 15 0 0
8-9. Leon Molnár Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s. 12 0 0
8-9. Matěj Lukáš Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s. 12 0 0
10. David Peška TJ Sokol Senohraby 10 0 0
11-12. Milan Pecka Tělovýchovná jednota Sokol Neveklov, spolek 8 0 0
11-12. Lukáš Kurz Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s. 8 0 0
13-17. Jonáš Kopecký TJ Sokol Senohraby 6 0 0
13-17. Tomáš Štolba TJ Sokol Senohraby 6 0 0
13-17. Matouš Dufek TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s. 6 0 0
13-17. Martin Kolář Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s. 6 0 0
13-17. Jan Poustka FK Trhový Štěpánov z.s. 6 0 0
18. Radim Pánek TJ Sokol Zdislavice z.s. 5 0 0
19. Dominik Krygel Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s. 5 0 0
20. Dominik Hasman Tělovýchovná jednota Sokol Neveklov, spolek 5 0 0
21-24. Josef Kahoun FK Trhový Štěpánov z.s. 4 0 0
22. David Turek TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s. 4 0 0
23. Vojtěch Novák Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s. 4 0 0
24. Šimon Michlan Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s. 4 0 0
25. Jakub Stibor Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s. 3 0 0
26. Filip Kohout TJ Sokol Senohraby 3 0 0
27. Patrik Jiša TJ Jawa Divišov z.s. 3 0 0
28. Dominik Jakl TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s. 3 0 0
29. Lukáš Hromek TJ Sokol Zdislavice z.s. 3 0 0
30. Gabriel Szomszi Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s. 3 0 0
31. David Vovsík TJ Vltavan Křečovice 3 0 0
32. Matyáš Daněk Tělovýchovná jednota Sokol Neveklov, spolek 3 0 0
33. Petr Urbánek TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s. 3 0 0
34-52. Vojtěch Růžička TJ Sokol Senohraby 2 0 0
34-52. Petr Babka FK Trhový Štěpánov z.s. 2 0 0
36. Jakub Pechač TJ Vltavan Křečovice 2 0 0
37. Petr Chocholoušek Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s. 2 0 0
38. Tomáš Koubek Tělovýchovná jednota Sokol Neveklov, spolek 2 0 0
39. Adam Sekerka TJ Sokol Senohraby 2 0 0
40. Radek Smolík TJ Jawa Divišov z.s. 2 0 0
41. Jakub Mikita TJ Jawa Pecerady, z.s. 2 0 0
42. Ondřej Machyán TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s. 2 0 0
43. Filip Netzold TJ Jawa Pecerady, z.s. 2 0 0
44. Václav Kukla TJ Jawa Divišov z.s. 2 0 0
45. Filip Jeníček Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s. 2 0 0
34-52. Marek Horák FK Trhový Štěpánov z.s. 2 0 0
47. Josef Holejšovský TJ Sokol Zdislavice z.s. 2 0 0
48. Štěpán Šulc Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s. 2 0 0
49. Jiří Matyáš Chodora Sportovní klub Posázavan Poříčí nad Sázavou z.s. 2 0 0
34-52. Jakub Fanta FK Trhový Štěpánov z.s. 2 0 0
51. Pavel Filadelfi TJ Sokol Zdislavice z.s. 2 0 0
52. Štěpán Hůdek TJ Sokol Zdislavice z.s. 2 0 0
53. Antonín Kremina TJ Jawa Pecerady, z.s. 1 0 0
54. Filip Rakouský TJ Jawa Pecerady, z.s. 1 0 0
55. Adam Krejčí TJ Vltavan Křečovice 1 0 0
53-74. Filip Novotný FK Trhový Štěpánov z.s. 1 0 0
57. Matyáš Tomkiv Tělovýchovná jednota Sokol Neveklov, spolek 1 0 0
58. Aneta Čiháková TJ Sokol Zdislavice z.s. 1 0 0
59. Lukáš Marvan TJ Jawa Pecerady, z.s. 1 0 0
60. Matyáš Pospíšil TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s. 1 0 0
61. Jan Cihlář TJ Vltavan Křečovice 1 0 0
53-74. Tomáš Pistorius FK Trhový Štěpánov z.s. 1 0 0
63. Antonín Koudela Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s. 1 0 0
64. Pavel Holejšovský TJ Sokol Zdislavice z.s. 1 0 0
65. Tomáš Hnátek Tělovýchovná jednota Sokol Neveklov, spolek 1 0 0
66. Matyáš Bittner TJ Jawa Pecerady, z.s. 1 0 0
67. Jeroným Stibor Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s. 1 0 0
53-74. Jonáš Hromas FK Trhový Štěpánov z.s. 1 0 0
69. Patrik Pazdera Tělovýchovná jednota Sokol Neveklov, spolek 1 0 0
70. Lucas Všetula TJ Sokol Senohraby 1 0 0
71. Martin Pála TJ Jawa Pecerady, z.s. 1 0 0
72. Nikola Hanáčková TJ Vltavan Křečovice 1 0 0
73. Josef Šturc TJ Jawa Divišov z.s. 1 0 0
74. Linda Hacmacová TJ Sokol Senohraby 1 0 0