Humpolecká liga -závěrečné kolo

24.03.2018

Foto

https://jendapoustky.rajce.idnes.cz/180324_humpoleckaliga_5_kolo_zaver#IMG_20180324_102346.jpg

https://svetla12.rajce.idnes.cz/129.ZIMNI_LIGA_MLADSI_ZACI.HUMPOLEC.SMES.24.3.2018/#IMG_2343.jpg

https://svetla12.rajce.idnes.cz/128.ZIMNI_LIGA_HUMPOLEC.ZAPASY.SVETLE.24.3.2018/#IMG_2354.jpg


Video

https://youtu.be/TSSAIZpzlnI  pacov 2:0

https://youtu.be/j65jiOKsv00  velké meziříčí 2:0

https://youtu.be/MvkoQdQVMzE svetla 1_1

https://youtu.be/Avlh23fnjrs pejr 3_0

Sestava:

gólmani - Bába (Pacov,Humpolec,Pejr) 0gólů   Pršo (Velké Meziříčí, Světlá) 1gól

Honzík,Jenda P.,Šíma,Puťa,Dvořka,Dobík,Mára,Tom P.,

Pacov 2:0 / Honzík,Šimon

- stanovili jsme si pravidla, a kluci je perfektně dodržovali. Pěkná nátlaková hra se spoustou šancí. Učebnicová hra, krásný doraz Šímy, samostatné zakončení Honzíka. Dvořka velmi dobře režíroval obranu, moc dobré. Soupeř neměl šanci.

Velké Meziříčí 5:0 / Jenda P.,Šíma,Dvořka 3

- soupeř byl ve stejné síle jako Pacov. Hru jsme ale ještě vylepšíli, opět chválím organizaci, opět chválím organizaci Dvořky, opět chválím ostatní za dodržení pokynů. Asi náš nejlepší výkon načal Puťa s Poustkym. Přesná prudká nahrávka před bránu a  nádherný pohotový doraz Poustkyho do šibenice. Ale pokračovali jsme, Dvořka se posunul dopředu, jeli jsme na risk 2 obránců. Soupeře jsme krutě rozebrali...góly Šíma (také moc pěkné zakončení pěknou přízemní střelou z nahrávky), Dvořka. Dobík pěkná hra v obraně.

Světlá 1:1   / Honzík

- začátek přinesl nepochopitelný zmatek a krach. Dlouhé držení míče, přenechávání kolegovi, nepochopitelné rozehrávání od brány. a soupeř trestal. Námi nahraný míč se snadno vešel do naší sítě. 0:1. Poté jsme zvýšili aktivitu, ale i tak jsme hru nespřesnili. Téměř celý zbytek se hrál na bránu soupeře, opět jsme hráli na méně obránců, ale i tak po hromadě střel a pokusů se změstnal jen vyrovnávák Honzíka. Takovéto zápasy zamrzí hrou.

Humpolec 1:0   / Šíma 

- hrálo se na jednu bráno - soupeře, (přihlížel David Holoubek, Humpolecký rodák, bývalý trenér Sparty, škoda, že se s námi odmítnul se časových důvodů vyfotit, ale přihlíží ještě i na videu v záběru utkání s Pejrem, že by si vyhlédl někoho od Nás?). No zkrátka přes hru na jednu bránu ne a ne dát gól. Nakonec jsme dali 1.

Pejr 3:0   / Pršo 2 Puťa 1

- opět hra na jednu bránu, zlepšení oproti "Humpolecké" hře, ale málo produktivní. Musel přijít Pršo. 

A tak se loučíme s krásnou zimní přípravou závěrečným vítězstvím.

Hodnocení očima trenéra:

1 -  Dvořka                                                                                                                                              2 - Šíma,Dobík,Honzík ,Puťa,Jenda P.,Pršo ,                                                                                       3 - Bába,Mára,Tom