Humpolecká Liga 2.Kolo

14.01.2018

FOTO          https://jendapoustky.rajce.idnes.cz/180114_Humpolecka_liga_II/

Značně prořídlé řady v Našem týmu zavítaly na 2.kolo Humpolecké ligy(Hory a nemoce).Mrazivé počasí, někteří nedostatečná výbava- platí noste teplé oblečení,pokud možno Termoprádlo, zateplené bundy,kulichy,rukavice,nákrčníky.

TOm (Prso) - Honzík,Šimon,Páťa,Dobík,Poustky,Dáda,Fífa,Pepča K,Tom D.

Opět jsme míchali sestavou, a zkoušeli různé herní varianty.I počasí ovlivnilo výkony.Přestože jsme zprvu vyhráli poté sice prohráli, nebylo to nejhorší. Všechna naše utkání byla vyrovnaná.Bylo znát, že kluci nejsou rozehraní,zahřátí. I hráči musejí lépe komunikovat. Gólman Tom dostal końara, ovlivnilo to jeho výkon, ale nic neřekne......jiný zase se bojí hrát, kde není zvyklý apod......návyky,návyky.Úspěšností jsme byli horší než minule (3-4 nejúspěšnější tým), ale hlavně poslední2 zápasy jsme předváděli prvotřídní fotbal...až an to zakončení.(hlavně Pejr (těsná prohra 0:1, jsme předváděli to na čem stavět). Naše vystoupení se mi jevilo lépe z hlediska hry než minule.Celým turnajem jsme prošli hezkou kombinační hrou.

Velké Meziříčí-sice nerozhraní,ztuhlí, ale dobrá kombinace, a zasložená výhra.Střelci Šimon,Páťa.Vlašim - minulý tým Vlašimi lépe kombinoval, byl sehranější, naprosto vyrovnané utkání, my nedali cca 3 samostatné nájezdy na gólmana,dali jsme břevo.Soupeř dal laciné góly.Světlá - tým do, který do Našeho utkání vše prohrál Nás přejel. Ne herně, ale zraněný, a nic hlásivší gólman pustil co se dalo.Střelci - Tom,Mára.Humpolec - Prso naskočil do brány, my razatně změnili posty hráčů, a začala úplně jiná Naše hra,bohužel to odnesl Humpolce, kterému jsme nedali šanci.Tady bych všechny vyzdvihl za rychlou kombinační hru.Střelci - Honzík 2,Šimon,Pepča K.Pejr-naše hra se nezměnila, ale soupeř byl vynikající.Ano mohli jsme i výrazněji vyhrát,ale vyslovené tutovky,cca 5,6 zmařil soupeřův vynikající gólman!

   

Hodnocení očima trenéra 1-5:

2 Šimon,Poustky,Mára

2-3 Tom D.Páťa,Honzík,Prso

3  Dobík,Pepča K.,Tomáš, Dáda

4 Fífa

Objev dne - Mára