Fotbalový víkend - zápasy ST+ML.Ž.

06.05.2018

MLŽ POŘÍČÍ - TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV 4:2 (3:0)

GÓLY:ZAJCEV 2

Je mi záhadou jak druhý tým od spodu tabulky, zahraje zápas jako s námi. První poločas si zasloužil rozhodně vyhrát, byl lepším týmem. My opět neměli hráče = bez střídání + nastoupil Fanty, který od podzimu nehrál. Citelně chyběli Mára s Filipem(ten se zlomenou rukou asi už nezasáhne)

První poločas rozhodly dalekonosné střely soupeře a jeden doraz vyraženého míče soupeře. Hra byla vyrovnaná, soupeř byl ale velice zdatný.

Za druhou půli jsme si zasloužili vyhrát. Byť bez střídání jsme neustále tlačili soupeře. Dobře tahal Profes, a Zajcev jediný dokázal proměnit. Snížili jsme na rozdíl jediné branky a cca 1 min.před koncem, kdy jsme otevřeli hru ve snaze o srovnání soupeř potvrdil vítězství.


STŽ Poříčí n.S - Trhový Štěpánov  8:5 (6:2)

GÓLY: SHICK 3,DVOŘKA,.PRŠO

Máme velký bolák, každý to ví. Hra je výborná, jsme často lepší než soupeř, ale ten bolák tlačí.

A tak se zrodil hokejový výsledek, s gólmanem, který nechytal cca 5let, další pokus o nápravu, změnu hry nevyšel. Druhá půle byla v naší režiji, potřebovali bychom 15 min. navíc. Víc nelze dodat.

Musíme si přát štěstí do dalších kol a zformovat síly. Je třeba i dodat, že stále máme polovinu sestavy mladších žáků. Z tohoto důvodu jsme velice dobrým týmem.