počítadlo.abz.cz

FK Trhový Štěpánov - Sokol Maršovice / Tělovýchovná jednota Sokol Neveklov 3:2 (2:1)

29.09.2019

Video

Foto

Přestože se nám nedaří stále chodit v plné sestavě,neměli jsme to špatně poskládané. Od úvodního hvizdu jsme se tlačili před bránu soupeře a měli několik slibných šancí,zejména Chlapec a Pu´ta to hnali hlava nehlava.Mnoho neproměněných rohových příležitostí, nastřelené břevno apod.Jak to bývá soupeř z jediné šance dal první gól. Naštěstí jsme  stav ještě v první půli otočili díky trefám Honzíka chlapce.

Podobný průběh byl i v druhé půli. My neustále útočili tlačili se před bránu,tentokráte je třeba vyzdvihnout gólmana hostí který bravurně zachraňoval.Soupeř ale opět srovnal z krásné střely do šibenice konstrukce.

My opět tlačili, poslali krásné střely dokonce i nováčci Jenda Poustky a Dobík stříleli ale nic.

Až závěr krásné sklepnutí Jendy P. trefil Kuba M. a rozhodnul trochu pro nás křečový zápas.

FK Trhový Štěpánov z.s.

3:2(2:1)  Sokol Maršovice z. s.

STŘELCI: 34. Horáček Jan, 41. Horáček Jan, 88. Menda Jakub - 23. Šteiger Richard, 52. Procházka Tomáš