8.10.17 MLŽ Trhový Štěpánov / Zruč - Benešov A 1:6 (1:1)

08.10.2017

Že špatný výsledek? Vůbec ne ! Benešov jsme měli na lopatě. Trénéry Bene přiváděli k zoufalství, a zbytečným diskuzím. Chudák Náš rozhodčí, co musel zbytečného vyslechnout). To už ale něco znamená!

První půle vyrovnaná. Šancí na obou stranách byla halda.My nedokázali proměňovat, soupeře likvidoval výborný Messi. Kluci makali až do cca 50 min. Pak přišel velmi nešťastný gól. Obraně utekl po levé straně hráč, který našel spoluhráče před Messim a ten dal pěkný gól.Zlom nastal i tím, že hráči nevydrželi po tomto gólu být disciplinovaní, a v úsilí urvat vítězství na Naší stranu se vrhali bezhlavě do útočení včetně gólmana. Tento konečný chaos Nás stál totální závěrečný gólový kolaps.Takže po Týci další zápas s hořkou tečkou.Byl to nespravedlivý gólový výsledek,viděl bych minimálně remízu.

ALE!!! Podívejte se jak rychle jsme uběhli výkonostní úsek, podívejte proti jakým týmům zvládáme hrát více než vyrovnaná utkání, podívejte kolik našich nadějí vystrkuje růžky, podívejte kolik už dokázalo dát gól!!! Myslím, že nakročeno je velmi, velmi dobře. Máme vlastní hráče, silný tým. Teď jsme hráli s těma nejsilnějšíma, a máme na to určitě se vlézt do 5,6 nej.

Kluci i přes prohru paráda, jedeme dál.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Střelci: 23. Čermák Petr