8. 10.17 STŽ Trhový Štěpánov - Mezno 3:1 (2:0)

08.10.2017

Paráda,Paráda. Mezno, velmi těžký soupeř.

ADY JE ZPÁTKY!!! Tak bych začal s rozborem utkání. Bez tréninku, vleklých zdravotních potíží prakticky udal golové tempo utkání.

Dokola vyzdvihuji obranu v čele se Šimonem a gólmanem, Honzíka, dříče pro tým.

Hra nebyla vůbec snadná. Soupeř přijel vyhrát, ale troufám si říci, že jsme byli od začátku lepším týmem, a hru mělli pod kontrolou. Prso si nevybral dnes den, ale i tak zahrál velmi spolehlivě. Andrea, Patrik, hodně dobře. Góly nebyly snadné, ale o to více krásné, hlava, a krásný angličák Adyho - to nemělo chybu. Soupeř se těžko dostával do zakončení, a mi nedali minimálně 3-4 další gólovky. Po přestávce tempo hry upadlo, zdálo se vše rozhodnuto, ale před koncem soupeř zazlobil. To už za Nás hráli mladší, a po chybě jsme lovili míč ze sítě. To nabilo soupeře, a my spadli do obavy v samotném závěru o výsledek utkání.

No, ale to bychom nesměli mít KAPITÁNA Honzíka, který Nás hodně uklidnil parádní gólovou střelou k tyči soupeře , a jak je jeho zvykem dát si gól, limit splnil.

Co dál dodat. Doufám, že skvělá parta vydrží dlouho, jste všichni výborní hráči.

Jsem moc rád, že chodí i mladší pomáhat do utkání. Je to hodně důležíté pro zlepšování, a zapojování se do perfektní disciplinované hry starších. Líbil se mi(a to nejmenuji George, kterého beru jako staršího) tentokrát Mára, hrál spolehlivě dokázal nahradit zálohu, Petr měl na kopačkách 2 kusy, jezdil Dobík.

Díky parto za předvedenou hru!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Střelci: 12. Kubát Adam, 26. Kubát Adam, 68. Horáček Jan