5. 11.17 NE 10:15 MLŽ      Senohraby - Trhový Štěpánov / Zruč 0:0 (0:0)

06.11.2017

Na tento zápas jsme si přijeli zahrát fotbal. Nečekali jsme žádné zázraky. Soupeř několikráte překládal termín utkání, a tak se hrál férový fotbal.My určitě v mladších žácích máme nyní priority stabilizovat mužstvo, začlenit každého hráče tak, aby on sám byl spokojený se svými výkony.To se nám zatím daří bohužel jen částečně. Jsou stále dozvuky systému hry starších přípravek,špatné návyky v hře. U několika, ojediněle, začleněnní v týmu.Proto jsem rád za propojení s týmem starších žáků, který má jen stoupající tendenci.

*********************Průběh zápasu podle trenéra a vedoucího Tomáše N.:

Ne až tak pohledná hra od obou soupeřů, spíše tvrdý boj o každý decimetr hrací plochy na těžkém terénu.

V první půli minimum šancí na obou stranách - až na poslední minutu před půlí, kdy domácí přečíslili naší obranu a podržel nás jako už mnohokrát v této sezóně Messi v bráně.

Do druhého poločasu jsme udělali zásadní změnu v našem rozestavení a Messiho jsme z brány posunuli do středu zálohy ve snaze o zvýšení naší útočné síly. To se nám opravdu povedlo a obraz hry se rázem změnil. Soupeř byl pod tlakem a jen stěží odolával. Vypracovali jsme si i minimálně tři tutovky nejprve Messiho střela do břevna, pak krásně kopnutý přímák George, kde se vyznamenal golman domácích a nakonec asi největší příležitost, kdy Dobík po samostatné akci předložil možnost rozhodnout Tomášovi, ale ten se bohužel hrdinou tentokrát nestal. Ale buďme objektivní i přes výborný výkon obrany ve složení Pepa - Filip - Mára hrozili domácí ve druhé půli nebezpečnými brejky a tady nás podržel opět golman tentokrát skvělý Bába. Remíza je asi spravedlivé vyjádření dění na hřišti.*********************

No.... zimní příprava bude hodně tvrdá, je domluveno několik těžkých turnajů, a tak doufáme, že se vše převtělí do parádní hry na Jaře.