26.11.17 HUMPOLECKÁ LIGA - 1.TURNAJ

26.11.2017

První kolo přípravného zimního turnaje v Humpolci jsme přijeli vyzkoušet herní varianty a poskládali různá složení mužstva. Určitě je cílem, aby kluci se zaběhli do běžných návyků, a předváděli pohledný fotbal.

Zprvu jsme chtěli střídat dva gólmany, nakonec zkušený Messi odchytal jediné utkání proti Vlašimi, a v bráně ho nahradil Tomáš, který se dnes skutečně blýsknul pěknými zákroky.

Všichni si doufám dostatečně zahráli, neustále jsme točili formacemi.Utkání proti Pacovu - vyrovnané utkání, rozhodnul soupeř štastnými trefami.Nefungovala souhra. 0:2.Druhý zápas proti Vlašimi jsme se nechali strhnout kombinační hrou Vlašimi, a upustili od Našeho zaběhnutého systému. To byl kámen úrazu, a Vlašim Nás hravě přejela, Přesto jsme dali 2 góly. 2:6. No a poté jsme konečně začali hrát. Všechna zbylá utkání byla nesmírně vyrovnaná se sposou šancí. Paradoxem je, že v posledním utkání, které skončilo remízou, jsme byli lepším týmem. Světlá 2:0,Humpolec 2:1,Pejr(Pelhřimov) 2:2.

Dnešní střelci: Messi 2, Zajcev 2,Honzík 2, Šimon 2

Utkání se pro Nás ulázala velice poučná, tak jako týmy Vlašimi,Humpolce si zvykají na trávu, my si zvykáme na umělku.Dále systém hry, návyky.Doufám, že ve stejném duchu budeme pokračovat.

Kdo se v první přípravě nejvíce líbil: Messi v poli,Pepa,Poustky,Tomáš v bráně.Překvapili herně:Dáda H.,Fanty.

Nej na hřišti:Šimon(Nebudu jmenovat otřepané - že ostatní výtečně)

Standart,ale chceme více: Zajcev,Mára,Adam,Jonáš,Venca,Megi

**********************************Pro zvědavce, .....

Poslední utkání Humpolce a Světlé skončilo remízou 1:1. Je vidět, že kromě Vlašimi, která vše vyhrála, to byl vyrovnaný turnaj, My jsme byli tentokráte druhým nejúspěšnějším týmem, byť Humpolec a Pejr měli stejně výher či remíz, porazili jsme je.