počítadlo.abz.cz

24. 9.17 MLŽ Týnec nad Sázavou - Trhový Štěpánov / Zruč 3:2 (2:1)

24.09.2017

Tak smolné utkání dlouho nepamatuji. Nevím sám jak to uzavřít. Zasloužíme si prohru nebo je to nespravedlivé ? Největší příčinou je, že stále hledáme nejvhodnější složení, stále se poznáváme,jedeme od začátku. To je největší příčina dnešní prohry. Musíme si na sebe zvyknout. Velké díky rodičům, kteří pochopili, co je pro tým nejlepší. Problém je větší než u starších žáků, jelikož máme větší propast ve věku hráčů. Určitě nestačí doplnění velmi mladými hráči r.2008,2007.

První poločas herně špatné, Ale i tak jsme šli rychle do vedení, Chaos ve hře způsobil otočení výsledku, prohrávali jsme po penaltě soupeře.

Po promluvě v kabině se mi však moc líbilo, že kluci začali hrát podle představ. Jezdili, makali.Velmi smolný gól na kluzkém terénu navýšil na 1:3. No, ale poté jsme šli do silného tlaku. Žel zatím se nám nedaří zakončení. Neproměnili jsme penaltu, ale dali další gól. V závěru se projevilo i domácí prostředí, bez nastavení, rychle to ukončit ať nedostaneme góla. Byli jsme lepším týmem určitě minimálně 15-20 minut. Hra na jednu bránu nevyšla. Moc mě to mrzí, nic se nedařilo, žádné to štěstíčko.........hlavu vzhůru, za druhou půlku vztyčený palec!

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky