15. 10.17 NE- MLŽ Sedlec-Prčice - Trhový Štěpánov / Zruč 1:3 (1:0)

15.10.2017

Konečně!!! Nemyslím tím tu výhru, ale myslím tím to pochopení všech hráčů pro hru. Dnes to byl Náš nejlepší zápas z hlediska dodržování stanovené hry a pokynů. Kluci od začátku jezdili podle not, odmakali pravé fotbalové utkání.

První poločas jsme zvládali velmi dobře, spravedlivě musíme přiznat, že všichni musí zabrat v kondici, a teď jenom vylepšovat hru.Jediné co se zdálo bylo, že opět nikdo nevezme tu tíhu střelby. Měli jsme opět několik vyslovených gólovek. Nejblíže byl asi "Zajcev", který nedorazil ani na potřetí. A tak po jediné Naší chybce jsme prohrávali 0:1. Messi předvedl několik pohotových zákroků. Příliš ho nezmiňuji, ale bez jeho zákroků bychom tak snadno neproplouvali.

V druhé půli jsme nastoupili bez zmatlů do Naší zajeté hry, a výsledek nedal dlouho čekat - Mára parádně srovnal. Pak to otočil Zajcev a  dokonal po sólo akci kapitán George.

Moc všechny chválím za snahu - Dobík úplně jiný hráč, rozjel se Mára, Zajcev stále velká chuť a snaha,Adam se začíná slušně zapojovat, a Tomáš už není taky takový začátečník.Je moc dobré, že se drží Jonáš velmi nadějný hráč. Obranu jsem chválil během zápasu, čím dál lepší hra.

Tak snad ....a věřím rozjedeme to!

No a konečně jsem od srdce slyšel vítězný pokřik .

Střelci:  32. Horák Marek, 53. Čermák Petr, 54. Kulhavý Martin