počítadlo.abz.cz

15. 10.17 NE- MLŽ Sedlec-Prčice - Trhový Štěpánov / Zruč 1:3 (1:0)

15.10.2017

Konečně!!! Nemyslím tím tu výhru, ale myslím tím to pochopení všech hráčů pro hru. Dnes to byl Náš nejlepší zápas z hlediska dodržování stanovené hry a pokynů. Kluci od začátku jezdili podle not, odmakali pravé fotbalové utkání.

První poločas jsme zvládali velmi dobře, spravedlivě musíme přiznat, že všichni musí zabrat v kondici, a teď jenom vylepšovat hru.Jediné co se zdálo bylo, že opět nikdo nevezme tu tíhu střelby. Měli jsme opět několik vyslovených gólovek. Nejblíže byl asi "Zajcev", který nedorazil ani na potřetí. A tak po jediné Naší chybce jsme prohrávali 0:1. Messi předvedl několik pohotových zákroků. Příliš ho nezmiňuji, ale bez jeho zákroků bychom tak snadno neproplouvali.

V druhé půli jsme nastoupili bez zmatlů do Naší zajeté hry, a výsledek nedal dlouho čekat - Mára parádně srovnal. Pak to otočil Zajcev a  dokonal po sólo akci kapitán George.

Moc všechny chválím za snahu - Dobík úplně jiný hráč, rozjel se Mára, Zajcev stále velká chuť a snaha,Adam se začíná slušně zapojovat, a Tomáš už není taky takový začátečník.Je moc dobré, že se drží Jonáš velmi nadějný hráč. Obranu jsem chválil během zápasu, čím dál lepší hra.